Polub nas na Facebooku

Aktualności

Tradycyjny ubiór z Indii

Ilustracja

Masz już dosyć produkowanych masowo ubrań sprzedawanych przez znane sieci sklepów, które nie wyróżniają się ani szczególną oryginalnością, ani dobrym składem? Nie chcesz wyglądać jak co druga osoba na ulicy? Tylko jak to zrobić? Jak wyróżnić się z tłumu podobnie ubranych osób? Na szczęście mamy na to rozwiązanie, a nawet więcej niż jedno!

Więcej...

Komentarzy: 0

Ani złe, ani dobre

Ilustracja

Każde doświadczenie jest czymś dobrym, ponieważ nas kształtuje. Można je porównać do rzeźbiarza, który formuje kawałek gliny. W jego rękach z bezkształtnej masy wyłania się boska postać. To samo dotyczy życiowych doświadczeń. Nawet te, które uważamy za straszne i tragiczne, formują nas. Tak się dzieje tylko wtedy, gdy patrzymy na to z odpowiedniej perspektywy, gdy pamiętamy, że jesteśmy nieśmiertelną istotą.

Więcej...

Komentarzy: 0

Im mniej doświadczeń, tym wolniejsza przemiana

Ilustracja

Każde wcielenie jest dla duszy niezwykłym doświadczeniem.
Im więcej doświadczeń zbierzemy podczas jednego życia i będziemy mieć do nich pozytywne nastawienie, tym szybciej ewoluujemy.

Więcej...

Komentarzy: 0

Żadne oświadczenie nie jest złe

Ilustracja

Nawet te doświadczenia, które uważamy za straszne i tragiczne, formują nas. Tak się dzieje tylko wtedy, gdy patrzymy na to z odpowiedniej perspektywy, gdy pamiętamy, że jesteśmy nieśmiertelną istotą. Takie nastawienie, takie myśli muszą nam towarzyszyć na ścieżce wiodącej ku oświeceniu.

Więcej...

Komentarzy: 0

Spojrzenie na życiowe doświadczenia

Ilustracja

Każde wcielenie jest dla duszy niezwykłym doświadczeniem.
Im więcej doświadczeń zbierzemy podczas jednego życia i będziemy mieć do nich pozytywne nastawienie, tym szybciej ewoluujemy. Im mniej doświadczeń, tym wolniejsza przemiana. Wiedza, jak traktować każde przeżywane doświadczenie, pochodzi z duszy. To nasza nadświadoma jaźń.

Więcej...

Komentarzy: 0

Ciało duszy

Ilustracja

Maja, którą tak bardzo pragniemy zrozumieć, spowija szczelnie naszą duszę, mieszając myśli i słowa. Dopiero uwolnienie się od niej oczyszcza naszą wiedzę. Wiedza owa, przemieniona w szczęście zwane Śiwanandą, rozpościera nad nami parasol ochronny.

Więcej...

Komentarzy: 0

Ścieżka miłości

Ilustracja

Ścieżka Śiwa Siddhanty jest bardzo prosta. To ścieżka miłości i oddania. Kiedy człowiek na nią wkracza, sam narzuca sobie samodyscyplinę, ponieważ nieustanne podtrzymywanie w sobie miłości wymaga narzucenia sobie dyscypliny. Najpierw rozwija się uczucie miłości, dopiero potem pojawia się pragnienie dyscypliny, by utrzymać miłość i mieć jej coraz więcej.

Więcej...

Komentarzy: 0

Wpisów na stronie: